ŽÁCI

Tréninky naleznete na webu LOKO Trutnov – https://lokolyzovani.webnode.cz/


PŘEDŽÁCI a PŘÍPRAVKA – PaP

Rozdělení skupin:

  • 1.) Předžáci + starší přípravka (2011-2013 a vybrané děti 2014 – Cinková, Ivanovská, Hofman T., Holeček, Macháčková, Adamec, Antoň)
  • 2.) Mladší přípravka (2014 a mladší).

Omlouvání + nahlašování dětí:

Počítáme, že na trénink přijdou všechny děti z Pece a okolí. Pokud ne je potřeba se včas omluvit! Nahlášení na trénink v případě výzvy přes WhatsApp skupinu například na odvoz do tělocvičny.

Tréninky v tělocvičně (ZŠ R. Frimla / Sokolovna Svoboda n.Ú. / ZŠ Pec p.S.): pití, boty do tělocvičny, oblečení včetně mikiny.

Tréninky na hřišti (hřiště TJ Slovan): pití, vhodná sportovní obuv, oblečení dle počasí

Tréninky na bruslích (Parkovací dům Velká Úpa 4.patro): pití, in-line brusle, helma, chrániče loktů, kolen a zápěstí. Oblečení dle počasí.

ZMĚNY V TRÉNINCÍCH BUDOU AKTUALIZOVÁNY NA STRNKÁCH A PŘES WA SKUPINU SLOVAN PaP PEC

Tabulku s docházkou (list 2022 září-pros).

13.11. NEDĚLE LK HINTERTUX

14.11. PONDĚLÍTĚLOCVIČNA Trutnov ZŠ R. Frimla – ZRUŠENO!

  • Vzhledem k tomu, že je většina dětí na ledovci – trénink zrušen

15.11. ÚTERÝ TĚLOCVIČNA ZŠ Pec

  • 14:30 – 16:00 – tělocvična > předžáci a starší přípravka
  • 16:00 – 17:00tělocvična > mladší přípravka
  • Trénink povede Blanka

17.11. ČTVRTEK SVÁTEK = VOLNO!!!

  • Trénink zrušen.

21.11. PONDĚLÍ Trutnov ZŠ R. Frimla

  • 15:00 – 16:30tělocvična ZŠRF > žáci + předžáci + vybraní ze starší přípravky
  • Odvoz z Pece domluvení přes WA – od Veroniky 14:10

22.11. ÚTERÝ TĚLOCVIČNA ZŠ Pec

  • 14:30 – 16:00 – tělocvična > předžáci a starší přípravka
  • 16:00 – 17:00tělocvična > mladší přípravka

24.11. ČTVRTEK TĚLOCVIČNA ZŠ Pec

  • 14:30 – 16:00 – tělocvična > předžáci a starší přípravka
  • 16:00 – 17:00tělocvična > mladší přípravka

28.11. PONDĚLÍ MUDr. ROMAN SALAJ – REHABILITACE TRUTNOV

  • 15:00 – cca 17:00Prohlídka rehabilitačním lékařem
  • Přihlášeni: Antošová, Bulíček F., Cink, Ivanovski, Pašková, Rapanová, Schejbal, Vránek
  • Odvoz z Pece domluvení přes WA – od Veroniky 14:10 (pozor mám jen 7 míst pro děti!!!)

29.11. ÚTERÝ TĚLOCVIČNA ZŠ Pec

  • 14:30 – 16:00 – tělocvična > předžáci a starší přípravka
  • 16:00 – 17:00tělocvična > mladší přípravka

1.12. ČTVRTEK TĚLOCVIČNA ZŠ Pec

  • 14:30 – 16:00 – tělocvična > předžáci a starší přípravka
  • 16:00 – 17:00tělocvična > mladší přípravka

Rozdělení do skupin

MLADŠÍ PŘÍPRAVKAPŘEDŽÁCI A STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Adamec Matěj LOKOHanusová Ester
Boušek Matěj LOKORapanová Helena
Hofman Tomáš Schejbal Rudolf
Holeček David MarkusVránek Adam Chrudoš
Macháčková Laura KristinaAntošová Julie
Novák JakubBulíček Florian
Schejbalová ŽofieCink Antonín
Votrubová OlívieIvanovski Dimitar
Antoň Denis LOKOJurkovič Sofie
Antoš RichardPašková Josefína
Jirásek Viktor JaroslavŠindelářová Kristina
Kreipl TomášBinterová Magdaléna
Krejčí DavidBartsch Damián
Kosinka LukášBrabcová Antonie
Piazza TomášDlouhá Nikola
Pašek MatějHanus Patrik
Škubová TerezaDvorský Antonín Karel LOKO
Štěpánek OndřejPozler Filip
Švamberk BenjaminSorré Petr
Boušková Anna LOKOVránková Julie
Hofman AlanVránková Anna
Kirnig MichalZemanová Veronika LOKO
Kubecová KláraCinková Kateřina
Šafářová AlenaIvanovska Emilija
Moclová Kristýna LOKO
Kategorie: Nezařazené