Pokyny na závěrečné letní soustředění 22. – 28.8. 2021

Odjezd žáci: Pojedou na kolech výjezd z Pece pod Sněžkou v 11:00 (od Veroniky), další děti se přidají ve Svobodě nad Úpou a v Trutnově. Zavazadla poveze oddílové auto LOKO TU ve 13h od Veroniky.

Odjezd PaP: Sraz u Vernoniky ve 13:00. Doprava oddílové auto – materiál a případně zbylé věci od žáků. Kopecký + Bartsch odvoz dětí a kol.

Sraz na místě: Kemp Stříbrný rybník v 15:30

  • Bydlení v chatkách pro 10 – 12 osob s vlastním sociálním zázemím. Označené jako Stříbrné chatky 6 – 10.
  • Stravování formou plné penze, svačiny a pitného režimu v místní restauraci.

Cena:
ročníky 2003 – 2009 cena 5.000,- Kč
ročníky 2010 – 2014 cena 4.400,- Kč
v ceně ubytování, strava, doprava, náklady na trenéry, náklady na sportoviště. Rozdíl v ceně je strava!
Všechny děti odevzdají před odjezdem negativní PCR test na Covid 19 a bezinfečnost!

S sebou:
Dobře připravené kolo (helma, rukavice, brýle, zámek!, náhradní duše!, láhev na kolo), in-line brusle (helma-stačí na kolo, chrániče – lokte, kolena, zápěstí), hygienické potřeby, repelent, krém na opalování, ručník/osuška, plavky. Oblečení na sport (šortky, tepláky, legíny, trička, mikina) ODDÍLOVÉ! Boty na sport 2x, sandále/crocs, na kolo, boty do tělocvičny. Pláštěnka, tenká bunda/šusťákovka/softschel. Funkční prádlo, oblečení na kolo – (doporučení: dres, cyklistické kraťasy s vycpávkou). Švihadlo, obyčejná karimatka, 12x müsli tyčinky. Kapesné max 500,- Kč. Společenskou hru. Kdo má nějaké sportovní náčiní (bosu, balanční či kondiční pomůcky).

Všechny věci podepsané!!!

Nebrat s sebou:
Nedávejte dětem s sebou sladkosti! Zbytečnou hotovost a cennosti. Pro PaP je zákaz mobilních telefonů, tabletů a notebooků – děti budou moci v době poledního klidu si zavolat od trenérů. Případně trenéři vám rádi zodpoví jak se děti mají. Budeme se snažit dávat denní report na sociální sítě.

Storno:
2. 750,- Kč! Ubytování + náklady na trenéry, dopravu (které jsou rozpočítané mezi všechny děti).

Dotazy:
PaP – Lukáš Wondráček
Žáci+junioři – Martin David

Kategorie: Nezařazené