Přihlašování na akce žáků, předžáků i přípravky

Prozatím jsou vypsané akce pro Předžáky a Přípravku (PaP).
Vysvětlivky:
JU = Junioři (2002 – 2004) a Mladší junioři (2005 – 2006)
ŽA = Starší žáci (2007 – 2008) a Mladší žáci (2009 – 2010)
PaP = předžáci a přípravka (2011 – 2016)
= předžáci = U12
(2011 + 2012)
PP = přípravka = U10; přípravku někdy rozdělujeme na starší a mladší
(2012 – 2015)
MP = mladší přípravka = U8
(vybraní 2014 – 2016). Pokud není uveden přívlastek Starší/Mladší platí akce pro celou přípravku = PP!

JMÉNOPŘIJMENÍPOČET
21.-27.8.2022 Všichni – Osečná – kondiční soustředění
Tomáš Hofman 1
Josefína Pašková 1
Tonda Cink 1
Kateřina Cinková 1
Jakub Škuba 1
Tereza Škubová 1
Kuba Novák 1
Anna Málková 1
Nikola Dlouhá 1
Anna Chalupová 1
Antonin Dvorsky 1
Julie Antošová 1
Richard Antoš 1
Olivie Votrubová 1
Anna Vránková 1
Julie Vránková 1
Chrudoš Vránek 1
Jakub Adamec 1
Matěj Adamec 1
Jan Karásek 1
Ella Košťálová 1
Jakub Neuman 1
Jan Neuman 1
Vojtěch Hemelík 1
Matěj Hemelík 1
Jakub Plíva 1
Jan Plíva 1
Hubert Bulíček 1
Melichar Bulíček 1
Florian Bulíček 1
Damián Bartsch 1
Patrik Hanus 1
Tereza Binterová 1
magdaléna Binterová 1
Petr Dlouhý 1
Ladislav Kotouček 1
David Marcus Holeček 1
Tonička Brabcova 1
Fanda Brabec 1
16. – 21.10. – ŽÁCI – Ledovec Hintertux 1
Anna Chalupová 1
Marie Dolejšová 1
Jan Karásek 1
Jan Neuman 1
Jakub Neuman 1
Vojtěch Hemelík 1
Matěj Hemelík 1
Anna Málková 1
Jakub Škuba 1
30.10. – 4.11. – ŽÁCI + PŘEDŽÁCI – Ledovec Hintertux 2
Anna Málková 1
Anna Chalupová 1
Marie Dolejšová 1
Jan Karásek 1
Vojtěch Hemelík 1
Dimitar Ivanovski 1
Tereza Binterová 1
magdaléna Binterová 1
Josefína Paškova 1
13. – 18.11. – ŽÁCI – Ledovec Hintertux 3
Anna Málková 1
Anna Chalupová 1
Marie Dolejšová 1
Jan Karásek 1
Vojtěch Hemelík 1
Jakub Plíva 1
Jan Plíva 1
Jakub Plíva 1
Jan Neuman 1
Jakub Neuman 1
27.11. – 2.12. – ŽÁCI – Ledovec Hintertux 4
Anna Málková 1
Anna Chalupová 1
Marie Dolejšová 1
Jan Karásek 1
Jan Neuman 1
Jakub Neuman 1
Vojtěch Hemelík 1
Jan Plíva 1
Jakub Plíva 1
10.9. PaP Paddelboardy Pec/Dolce (dle počasí)
Veronika Zemanová 1
Kateřina Cinková 1
Antonín Cink 1
Tomáš Hofman 1
Alan Hofman 1
Emilija Ivanovski 1
Olivie Votrubová 1
11.9. PaP + rodiče Bikepark Vlčka + Trutnov Trails (dle počasí)
Dimitar Ivanovski 1
Emilija Ivanovska 2
Kateřina Cinková 1
Antonín Cink 1
Damián Bartsch 2
Tomáš Hofman 1
Alan Hofman 1
Olivie Votrubová 1
24.9. PaP + rodiče Trutnov Trails (dle počasí/náhradní termín) ZRUŠENO!!!
Dimitar Ivanovski 2
Emilija Ivanovska 1
Tomáš Hofman 1
Alan Hofman 1
Matěj Pašek 1
Richard Antoš 1
Julie Antošová 1
Antonin Karel Dvorsky 1
Ruda a Žofka Schejbal 2
7.-9.10. PaP Trampolíny Patrman Liberec ZMĚNA TERMÍNU nejspíš 21.-23.10.
Damián Bartsch 2
Tomáš Hofman 1
Alan Hofman 1
David Marcus Holeček 1
Dimitar Ivanovski 1
Emilija Ivanovska 1
Olivie Votrubová 1
Kateřina Cinková 1
Antonín Cink 1
Tereza Binterová 2
magdaléna Binterová 1
Josefína Pašková 1
Matěj Pašek 2
Alena Šafářová 1
Matěj Adamec 1
Julie Antošová 1
Richard Antoš 1
Lucie Antošová 1
Benjamin Svamberk 2
Lukáš Kosinka 1
anna Binterová 1
Ruda a Žofka Schejbal 2
13. – 18.11. – PaP (2011-2014 výběr) – Ledovec Stubai
Dimitar Ivanovski 1
Emilija Ivanovska 1
Tomáš Hofman 1
magdaléna Binterová 1