Přihlašování na akce žáků, předžáků i přípravky

Nově příchozí děti do přípravky se mohou přihlásit na víkendové akce PaP.
Ročníky 2009 se mohou přihlásit na všechny akce PaP do října 2021.
Vysvětlivky:
JU = Junioři (2001 – 2003) a Mladší junioři (2004 – 2005)
ŽA = Starší žáci (2006 – 2007) a Mladší žáci (2008 – 2009)
PaP = předžáci a přípravka (2010 – 2015)
= předžáci = U12
(2010 + 2011)
PP = přípravka = U10; přípravků někdy rozdělujeme na starší a mladší
(2012 – 2015)
MP = mladší přípravka = U8
(vybraní 2013 – 2015). Pokud není uveden přívlastek Starší/Mladší platí akce pro celou přípravku = PP!

JMÉNOPŘIJMENÍPOČET
17.-22.10.2021 ŽÁCI – Ledovec Hintertux 1
Anna Chalupová 1
Anna Málková 1
Jan Plíva 1
Jakub Plíva 1
Nick de Rijke 1
Vojta Hemelík 1
Jakub Koula 1
Nicolas Kopecký 1
Jan Karásek 1
Marie Dolejšová 2
7.-12.11.2021 ŽÁCI+PŽ – Ledovec Hintertux 2
Anna Chalupová 1
Anna Málková 1
Jan Plíva 1
ZUzana Semerádová 1
Ellinka Košťálová 1
Leontýna Krudencová 1
Vojta Hemelík 1
Jakub Koula 1
Marie Dolejšová 2
Dimitar Ivanovski 1
Jan a Jakub Neumanovi 2
Josefina Pašková 1
Máťa Hemelík 1
Jakub Škuba 1
Tereza Binterová 2
Magdaléna Binterová 1
21.-26.11.2021 ŽÁCI – Ledovec Hintertux 3
Anna Chalupová 1
Anna Málková 1
Jan Plíva 1
Jakub Plíva 1
Nick de Rijke 1
Leontýna Krudencová 1
Vojta Hemelík 1
Jakub Koula 1
Jan Karásek 1
Marie Dolejšová 2
Jan Neuman 1
25.-26.9.2021 – PaP – Akce náplň akce dle zdravotních možností trenéra 🙂
Damián Bartsch 1
Matěj Adamec 1
Josefina Pašková 1
David Marcus Holeček 1
Tomáš Hofman 1
Máťa Hemelík 1
JAROSLAV DUDEK 1
1.-3.10.2021 – PaP – Trampolíny Patrman Liberec
Patrik Hanus 1
Ester Hanusová 1
Tomáš Hofman 1
Damián Bartsch 1
Matěj Adamec 1
Magdaléna Binterová 2
Tereza Binterová 1
Josefina Pašková 1
David Marcus Holeček 1
Máťa Hemelík 1
Jakub Škuba 1
Olivie Votrubová 1
21.-26.11.2021 – PaP – Ledovec Kaunertal
Dimitar Ivanovski 1
Emilija Ivanovska 1
Tomáš Hofman 1
Damián Bartsch 1
Jakub Neumanovi 1
Magdaléna Binterová 2
Tereza Binterová 1
Josefina Pašková 1
David Marcus Holeček 3
Laura Macháčková 2
Máťa Hemelík 1
Olivie Votrubová 2
Jakub Škuba 1
Kristina Šindelářová 1
Damián Bartsch 1