Přihlašování na akce žáků, předžáků i přípravky

Prosíme přihlaste se na jednotlivé soustředění a akce do 25.3. ať víme s kolika dětmi můžeme počítat.
Stříbrný rybník máme potvrzen a závazné potvrzení včetně zálohy budeme vybírat v průběhu května.
Ročníky 2009 se mohou přihlásit na všechny akce PaP do srpna 2021.
Vysvětlivky:
PaP = předžáci a přípravka
= předžáci = U12
PP = přípravka = U10; přípravků někdy rozdělujeme na starší a mladší
MP = mladší přípravka = U8

Pokud není uveden přívlastek Starší/Mladší platí akce pro celou přípravku!

Žáci – jarní ledovce – V plánu jsou alespoň 2 jarní ledovce, pojedeme až nám to situace dovolí. Termíny se budou odvíjet od počasí na ledovci. Přihlaste se podle počtu ledovců, které chcete absolvovat.

JMÉNOPŘIJMENÍPOČET
3.-6.7. 2021 – ŽACI – PŘÍMĚSTSKÝ kemp Svoboda/Pec
Vojta Hemelík 1
Anna Chalupová 1
Jakub Adamec 1
Nick de Rijke 1
Veronika Havlová 1
Leontýna Krudencová 1
Nicolas Kopecký 1
Anna Málková 1
13.-17.7.2021 – ŽACI – DOLNÍ KALNÁ (nebo 27.-31.7.) – bude potvrzeno co nejdříve
Anna Málková 1
Jan Neuman 1
Vojta Hemelík 1
Anna Chalupová 1
Žofie Hradilová 1
Ella Košťálová 1
Zuzana Semerádová 1
Adéla Chvátalová 1
Johana DUDKOVÁ 1
Jan Plíva 1
Jakub Plíva 1
Jakub Adamec 1
Veronika Havlová 1
Leontýna Krudencová 1
19.-23.7. 2021 – PaP – Pomezní boudy+Pec – příměstský kemp společně s TJ Sokol Deštné v O.h.
Anna Málková 1
Kristina Šindelářová 1
Jan Karásek 1
David Marcus Holeček 1
Tomáš Hofman 1
27.-31.7.2021 – ŽACI – DOLNÍ KALNÁ – bude potvrzeno co nejdříve
Marie Dolejšová 1
Johana DUDKOVÁ 1
Anna Málková 1
Marie Dolejšová 1
Jan Neuman 1
Vojta Hemelík 1
Žofie Hradilová 1
Jakub Adamec 1
Veronika Havlová 1
Leontýna Krudencová 1
Jakub Koula 1
Veronika Kučerová 1
2.-6.8. 2021 – PaP – Příměstský kemp Pec
Anna Málková 1
Marie Dolejšová 1
Damián Bartsch 1
Tonda Cink 1
Kateřina Cinková 1
Jakub Neuman 1
Tomáš Hofman 1
Máťa Hemelík 1
Kristina Šindelářová 1
Jan Karásek 1
Matěj Adamec 1
Jakub Škuba 1
Jára DUDEK 1
Nicolas Kopecký 1
Dimitar Ivanovski 1
Emilija Ivanovska 1
Laura Macháčková 1
Veronika Zemanová 1
David Marcus Holeček 1
Bruno Hudák 1
Emma Boučková 1
Filip Pozler 1
Olivie Votrubová 1
Melichar Bulíček 1
Florian Bulíček 1
12.-15.8. 2021 – ŽACI – PŘÍMĚSTSKÝ kemp Svoboda/Pec
Anna Málková 1
Jan Neuman 1
Vojta Hemelík 1
Johana Dudková 1
Jakub Adamec 1
Veronika Havlová 1
Nicolas Kopecký 1
Hubert Bulíček 1
22.-28.8.2021 – PaP+ŽÁCI – STŘÍBRNÝ RYBNÍK HK – soustředění
Anna Málková 1
Tereza Binterová 1
Magdaléna Binterová 1
Emma Boučková 1
Damián Bartsch 1
Tonda Cink 1
Kateřina Cinková 1
Jan+ Jakub Neumanovi 2
Tomáš Hofman 1
Vojta Hemelík 1
Máťa Hemelík 1
Jan Karásek 1
Anna Chalupová 1
Anna Švaralová 1
Žofie Hradilová 1
Ella Košťálová 1
Filip Pozler 1
zuzana Semerádová 1
Veronika Kučerová 1
Jakub Škuba 1
Jan Plíva 1
Jakub Plíva 1
Jakub Adamec 1
Nick de Rijke 1
Veronika Havlová 1
Leontýna Krudencová 1
Nicolas Kopecký 1
A. Chrudoš + Aňa + Jula Vránkovi 3
Johana Kempferová 1
Ester Hanusová 1
Patrik Hanus 1
Melichar Bulíček 1
Florian Bulíček 1
Hubert Bulíček 1
17.-22.10.2021 ŽÁCI – Ledovec Hintertux 1
Anna Chalupová 1
Anna Málková 1
Jan Plíva 1
Jakub Plíva 1
Nick de Rijke 1
Vojta Hemelík 1
Marie Dolejšová 1
Jakub Koula 1
Nicolas Kopecký 1
Jan Karásek 1
Marie Dolejšová 2
Marie Dolejšová 2
7.-12.11.2021 ŽÁCI+PŽ – Ledovec Hintertux 2
Anna Chalupová 1
Anna Málková 1
Jan Plíva 1
ZUzana Semerádová 1
Ellinka Košťálová 1
Leontýna Krudencová 1
Vojta Hemelík 1
Marie Dolejšová 1
Jakub Koula 1
Marie Dolejšová 2
Marie Dolejšová 2
Dimitar Ivanovski 1
21.-26.11.2021 ŽÁCI – Ledovec Hintertux 3
Anna Chalupová 1
Anna Málková 1
Jan Plíva 1
Jakub Plíva 1
Nick de Rijke 1
Leontýna Krudencová 1
Vojta Hemelík 1
Marie Dolejšová 1
Jakub Koula 1
Jan Karásek 1
Marie Dolejšová 2
Marie Dolejšová 2
1.-3.10.2021 – PaP – Trampolíny Patrman Liberec
Patrik Hanus 1
Ester Hanusová 1
Tomáš Hofman 1
21.-26.11.2021 – PaP – Ledovec Kaunertal
Dimitar Ivanovski 1
Emilija Ivanovska 1
Tomáš Hofman 1