Přihlašování na akce žáků, předžáků i přípravky

Prozatím jsou vypsané akce pro Předžáky a Přípravku (PaP).
Vysvětlivky:
JU = Junioři (2001 – 2003) a Mladší junioři (2004 – 2005)
ŽA = Starší žáci (2006 – 2007) a Mladší žáci (2008 – 2009)
PaP = předžáci a přípravka (2010 – 2015)
= předžáci = U12
(2010 + 2011)
PP = přípravka = U10; přípravků někdy rozdělujeme na starší a mladší
(2012 – 2015)
MP = mladší přípravka = U8
(vybraní 2013 – 2015). Pokud není uveden přívlastek Starší/Mladší platí akce pro celou přípravku = PP!

JMÉNOPŘIJMENÍPOČET
11.-15.5.2022 PaP – Ledovec – Stubai + rodiče
Dimitar Ivanovski 2
Emilija Ivanovska 1
Tomáš Hofman 1
Josefína Pašková 1
Jakub Škuba 1
Josefína Pašková 2
Tereza Binterová 1
Libor Binter 1
3.-5.6.2022 Všichni – Paddelboardy – Jizera
Tomáš Hofman 1
Dimitar Ivanovski 1
Emilija Ivanovska 1
Josefína Pašková 1
magdaléna Binterová 1
Tereza Binterová 1
Jakub Škuba 1
Anna Málková 1
Anna Chalupová 1
Nikola Dlouhá 2
Antonin Dvirsky 1
Filip Pozler 3
Jakub Adamec 1
Matěj Adamec 2
JAROSLAV Dudek 1
Vojtěch Hemelík 1
Matěj Hemelík 1
17.6.2022 PaP – Triatlon – Stříbrný rybník HK
Antonin Dvorsky 1
2.-6.7. PaP – Otava – rafty
Dimitar Ivanovski 1
Emilija Ivanovska 1
Tomáš Hofman 1
Josefína Pašková 1
Jakub Neuman 1
(17.) 18.-22.7.2022 PaP – Pomezní boudy – příměstský kemp společně s TJ Sokol Deštené
Dimitar Ivanovski 1
Emilija Ivanovska 1
Tomáš Hofman 1
Helena Rapánová 1
David Marcus holeček 1
Anna Vránková 1
Julie Vránková 1
Chrudoš Vránek 1
Matěj Adamec 1
JÁRA Dudek 1
Jakub Neuman 1
1.-5.8.2022 PaP – Pec pod Sněžkou – příměstský kemp
Veronika Zemanová 1
Dimitar Ivanovski 1
Emilija Ivanovska 1
Tomáš Hofman 1
Helena Rapánová 1
Petr Sorré 1
Tonda Cink 1
Kateřina Cinková 1
Jakub Škuba 1
Tereza Škubová 1
Kuba Novák 1
Nikola Dlouhá 1
Julie Antošová 1
Richard Antoš 1
David Marcus Holeček 1
Olivie Votrubová 1
Matěj Adamec 1
JÁRA Dudek 1
21.-27.8.2022 Všichni – Osečná – kondiční soustředění
Dimitar Ivanovski 1
Emilija Ivanovska 1
Tomáš Hofman 1
Josefína Pašková 1
Tonda Cink 1
Kateřina Cinková 1
Jakub Škuba 1
Tereza Škubová 1
Kuba Novák 1
Anna Málková 1
Nikola Dlouhá 1
Anna Chalupová 1
Antonin Dvorsky 1
Julie Antošová 1
Richard Antoš 1
Olivie Votrubová 1
Anna Vránková 1
Julie Vránková 1
Chrudoš Vránek 1
Jakub Adamec 1
Matěj Adamec 1
Jan Karásek 1
Ella Košťálová 1
Jakub Neuman 1
Jan Neuman 1
Vojtěch Hemelík 1
Matěj Hemelík 1
8. – 13.5. ŽÁCI – Ledovec Hintertux
Anna Málková 1
Anna Chalupová 1
Marie Dolejšová 1
23. – 26.6. – ŽÁCI – Stříbrný rybník
Anna Málková 1
Anna Chalupová 1
Jakub Adamec 1
Jan Karásek 1
Jan Neuman 1
Vojtěch Hemelík 1
Matěj Hemelík 1
1. – 4.7. ŽÁCI – Příměstské soustředění
Anna Málková 1
Anna Chalupová 1
Jakub Adamec 1
Jan Karásek 1
Jan Neuman 1
Vojtěch Hemelík 1
Matěj Hemelík 1
Jan Neuman 1
17. – 22.7. – ŽÁCI – Dolní kalná
Anna Málková 1
Jakub Adamec 1
Jan Karásek 1
Ella Košťálová 1
Jan Neuman 1
Vojtěch Hemelík 1
11. – 14.8. – ŽÁCI – Příměstské soustředění
Anna Málková 1
Jakub Adamec 1
Jan Karásek 1
Vojtěch Hemelík 1
Matěj Hemelík 1
16. – 21.10. – ŽÁCI – Ledovec Hintertux 1
Anna Chalupová 1
Marie Dolejšová 1
Jan Karásek 1
Jan Neuman 1
Jakub Neuman 1
Vojtěch Hemelík 1
Matěj Hemelík 1
30.10. – 4.11. – ŽÁCI – Ledovec Hintertux 2
Anna Málková 1
Anna Chalupová 1
Marie Dolejšová 1
Jan Karásek 1
Jan Neuman 1
Jakub Neuman 1
Vojtěch Hemelík 1
13. – 18.11. – ŽÁCI – Ledovec Hintertux 3
Anna Málková 1
Anna Chalupová 1
Marie Dolejšová 1
Jan Karásek 1
Vojtěch Hemelík 1
27.11. – 2.12. – ŽÁCI – Ledovec Hintertux 4
Anna Málková 1
Anna Chalupová 1
Marie Dolejšová 1
Jan Karásek 1
Jan Neuman 1
Jakub Neuman 1
Vojtěch Hemelík 1