Společné soustředění s TJ Sokol Deštné v O.h. a LO TJ Slavoj Teplice nad Metují. Z našich dětí se ho účastí převážně předžáci a přípravka.

Momentálně je přihlášeno 16 dětí ( z toho 3 ještě s otazníkem – nutno dořešit do pátku 15.7.! A+J Vránkovi a J. Dudek).

Začátek v pondělí 18.7.

Doprava dětí

v pondělí – vlastní – nutno přivést kolo > sraz na Pomezkách v 8:30! Zpět oddílové auto + některý z rodičů – Návrat po 18 hod. Jelikož je hodně dětí prosíme o pomoc s dopravou!

Úterý – čtvrtek: doprava oddílové auto z Pece tam i zpět – časy upřesníme do neděle. Případná pomoc s dopravou – vlastní.

Pátek: ráno stejně jako ÚT-ČT zpět až po zakončení a noční hře (návrat cca po 21 hod). Kdo se nezúčastní večerního programu nutno napsat na WA. Odvoz kol se domluvíme buď na pátek večer nebo individuálně.

S sebou

Potvrzení o bezinfekčnosti, kartičku pojištěnce (+ kopii), peněženku s kapesným, müsli tyčinku (2 na den), lahev na pití vhodnou na kolo. Dobře připravené kolo, helma, rukavice, brýle (čiré nebo oranžové sklo), brusle (+ chrániče loktů, kolen a zápěstí, přilba z kola). Švihadlo, karimatka, oblečení na trénink dle počasí, tenisky do haly (každý den s sebou!), plavky, ručník, mýdlo, pláštěnku, lehkou bundu proti větru. Oddílové oblečení! Přezůvky na chatu! 

Stravování

Obědy, svačiny a pitný režim – na Pomezní Boudě.

Cena

2.200,- Kč (v ceně strava+pitný režim, oddílové auto, za trenéry, odměny, sportoviště).

Program

Konkrétní program se bude odvíjet od počasí. Součástí tréninku bude jedna fáze, kde budou děti rozděleny do skupiny od juniorů po přípravku v rámci celotýdenní soutěže.

Trenérské zajištění Lukáš, Tom a trenéři z Deštného a Teplic. Pro komunikaci bude vytvořena WA skupina.

Kategorie: Nezařazené