ŽÁCI

Tréninky naleznete na webu LOKO Trutnov – https://lokolyzovani.webnode.cz/


PŘEDŽÁCI a PŘÍPRAVKA – PaP

Rozdělení skupin:

  • 1.) Předžáci + starší přípravka (2011-2014 a vybrané děti 2014 – Cinková, Ivanovská)
  • 2.) Mladší přípravka (2014 a mladší).

Omlouvání + nahlašování dětí:

Počítáme, že na trénink přijdou všechny děti z Pece a okolí. Pokud ne je potřeba se včas omluvit! Nahlášení na trénink v případě výzvy přes WhatsApp skupinu například na odvoz do tělocvičny.

Tréninky v tělocvičně (ZŠ R. Frimla / Sokolovna Svoboda n.Ú. / ZŠ Pec p.S.): pití, boty do tělocvičny, oblečení včetně mikiny.

Tréninky na hřišti (hřiště TJ Slovan): pití, vhodná sportovní obuv, oblečení dle počasí

Tréninky na bruslích (Parkovací dům Velká Úpa 4.patro): pití, in-line brusle, helma, chrániče loktů, kolen a zápěstí. Oblečení dle počasí.

ZMĚNY V TRÉNINCÍCH BUDOU AKTUALIZOVÁNY NA STRNKÁCH A PŘES WA SKUPINU SLOVAN PaP PEC

Tabulku s docházkou (list 2022 září-pros).

1.9. ČTVRTEK ZRUŠENO

5.9. PONDĚLÍ trénink zrušen -> Schůzka s rodiči 16:00 Bar Enzian

6.9. ÚTERÝ – Pec – HŘIŠTĚ

  • 14:30 – 15:30hřiště > mladší přípravka
  • 15:30 – 17:00hřiště > předžáci a starší přípravka
  • Pokud bude špatné počasí – zkusím to přesunout do Parkovacího domu na in-line!

8.9. ČTVRTEK PARKOVACÍ DŮM

  • 14:30 – 15:30in-line brusle > mladší přípravka
  • 15:30 – 17:00in-line brusle > předžáci a starší přípravka
  • Pokud bude vlivem špatného počasí přesunout trénink do Parkovacího domu v úterý bude ve čtvrtek na hřišti!!!

10.9. SOBOTA – VA Paddelboardy Pec/Dolce ZRUŠENO

  • PaP všichni – přihlášení na WEB do čtvrtka 1.9.
  • Dle počasí!!! Odhlášení akce do 8.9.

11.9. NEDĚLE VA BIKEPARK VLČKA + TRUTNOV TRAILS

  • PaP všichni – přihlášení na WEB do čtvrtka 1.9.
  • Dle počasí!!! Odhlášení akce do 8.9.
  • Sraz 10:00 Bikepark Vlčka – jen nahlášeni!

12.9. PONDĚLÍ Trutnov ZŠ R. Frimla

  • 15:00 – 16:30hřiště ZŠRF > žáci + předžáci + vybraní 2013 – Bartsch, Dvorský, Pozler, Vránková J.+A, Zemanová
  • Odvoz z Pece domluvení přes WA – od Veroniky 14:10

13.9. ÚTERÝ Pec – HŘIŠTĚ

  • 14:30 – 15:30hřiště > mladší přípravka
  • 15:30 – 17:00hřiště > předžáci a starší přípravka
  • Pokud bude špatné počasí – zkusím to přesunout do Parkovacího domu na in-line!

15.9. ČTVRTEK PARKOVACÍ DŮM

  • 14:30 – 15:30in-line brusle > mladší přípravka
  • 15:30 – 17:00in-line brusle > předžáci a starší přípravka
  • Pokud bude vlivem špatného počasí přesunout trénink do Parkovacího domu v úterý bude ve čtvrtek na hřišti!!!

19.9. PONDĚLÍ Trutnov ZŠ R. Frimla MOTORICKÉ TESTY

  • 15:30 – 17:30hřiště ZŠRF > žáci + předžáci + vybraní 2013 – Bartsch, Dvorský, Pozler, Vránková J.+A, Zemanová
  • Odvoz z Pece domluvení přes WA – od Veroniky 14:45

20.9. ÚTERÝ Pec – HŘIŠTĚ

  • 14:30 – 15:30hřiště > mladší přípravka
  • 15:30 – 17:00hřiště > předžáci a starší přípravka
  • Pokud bude špatné počasí – zkusím to přesunout do Parkovacího domu na in-line!

22.9. ČTVRTEK PARKOVACÍ DŮM

  • 14:30 – 15:30in-line brusle > mladší přípravka
  • 15:30 – 17:00in-line brusle > předžáci a starší přípravka
  • Pokud bude vlivem špatného počasí přesunout trénink do Parkovacího domu v úterý bude ve čtvrtek na hřišti!!!

26.9. PONDĚLÍ Trutnov ZŠ R. Frimla

  • 15:00 – 16:30hřiště ZŠRF > žáci + předžáci + vybraní 2013 – Bartsch, Dvorský, Pozler, Vránková J.+A, Zemanová
  • Odvoz z Pece domluvení přes WA – od Veroniky 14:10

27.9. ÚTERÝ Pec – HŘIŠTĚ

  • 14:30 – 15:30hřiště > mladší přípravka
  • 15:30 – 17:00hřiště > předžáci a starší přípravka
  • Pokud bude špatné počasí – zkusím to přesunout do Parkovacího domu na in-line!

29.9. ČTVRTEK PARKOVACÍ DŮM

  • 14:30 – 15:30in-line brusle > mladší přípravka
  • 15:30 – 17:00in-line brusle > předžáci a starší přípravka
  • Pokud bude vlivem špatného počasí přesunout trénink do Parkovacího domu v úterý bude ve čtvrtek na hřišti!!!

Rozdělení do skupin

MLADŠÍ PŘÍPRAVKAPŘEDŽÁCI A STARŠÍ PŘÍPRAVKA
Adamec Matěj LOKOHanusová Ester
Boušek Matěj LOKORapanová Helena
Hofman Tomáš Schejbal Rudolf
Holeček David MarkusVránek Adam Chrudoš
Macháčková Laura KristinaAntošová Julie
Novák JakubBulíček Florian
Schejbalová ŽofieCink Antonín
Votrubová OlívieIvanovski Dimitar
Antoň Denis LOKOJurkovič Sofie
Antoš RichardPašková Josefína
Jirásek Viktor JaroslavŠindelářová Kristina
Kreipl TomášBinterová Magdaléna
Krejčí DavidBartsch Damián
Kosinka LukášBrabcová Antonie
Piazza TomášDlouhá Nikola
Pašek MatějHanus Patrik
Škubová TerezaDvorský Antonín Karel LOKO
Švamberk BenjaminPozler Filip
Boušková Anna LOKOSorré Petr
Hofman AlanVránková Julie
Kirnig MichaelVránková Anna
Kubecová KláraZemanová Veronika LOKO
Šafářová AlenaCinková Kateřina
Ivanovska Emilija
Kategorie: Nezařazené