Under Armour pro nás připravili speciální slevovou akci na svojí sportovní značku. Při nákupu přes novou mobilní aplikaci dostanete slevu 30%, která platí i na zlevněné produkty a exkluzivně i na kolekci Project Rock.

30 % slevu využijete v aplikaci Under Armour s kódem: UASLOVANPPS30
25 % slevu využijete na oficiálním e-shopu www.underarmour.cz s kódem: UASLOVANPPS25
Nabídla je platná v termínu 1. – 7. 5. Slevu můžete exkluzivně využít na limitovanou kolekci Project Rock a zároveň ji uplatnit i na již zlevněné produkty.
Kód vložíte v košíku do okénka „Váš slevový kód“ a kliknete na „Použít kód“.
Při přihlášení ke svému zákaznickému účtu nebo založení nového je doprava a vrácení zboží zdarma.

Doporučení od Under Armour:

Špičkové technologie a inovace – to je Under Armour. Vyberte si produkty UA STORM které odpuzují vodu, produkty s technologií UA RUSH, které vrací energii zpět do svalů, nebo naši nejměkčí FLEECE COLLECTION, ze které si vybere každý. Běžcům doporučujeme boty s technologií Under Armour HOVR – poskytují ideální rovnováhu, díky níž běžci získají větší rychlost, a přitom minimalizují riziko zranění. Nabízí zároveň nejpropracovanější moderní technologii v oblasti tlumení nárazu při došlapu.
Pro milovníky golfu máme širokou golfovou kolekci, a pro ty největší dříče kolekci Project Rock, na které se podílí Dwayne Johnson a Lindsey Vonn.

Kategorie: Nezařazené